MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 14424252
nr 1442 4252
Nattygsbord
Ett par, 1940-/50-tal. Bredd: 40 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 59 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:14:29
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr